Top menu

PHU KRZYSZTOF członkiem elitarnej organizacji FIAT-IFTA

Niezmiernie miło mi poinformować, iż kierowana przeze mnie PHU KRZYSZTOF została przyjęta w poczet członków elitarnej o zasięgu globalnych organizacji jakim jest FIAT-IFTA

UOKiK ostrzega przed firmami oferującymi Kartę Ochrony Praw Konsumenta

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega przed firmami, które oferują przedsiębiorcom tzw. Karty Ochrony Praw Konsumenta .

Magazyn Społeczno-Zawodowy BUDOWLANI Nr 5 – Maj 2015 r

22/05/2015 4:00 pm

Zapraszam do lektury piątego numeru Magazynu Społeczno-Zawodowego BUDOWLANI

KONDOLENCJE

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, bliskim oraz współpracownikom
 Pana Jerzego Kiełbowicza w związku z jego śmiercią
składa

Krzysztof Wolicki 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 17 lutego 2015 roku o godz. 13.00 w Kaplicy Ekumenicznej na Cmentarzu Wojskowo-Komunalnym przy ul. Lipowej (wejście od ul. Białej) w Lublinie

Branżowa Konferencja pod Patronatem Prezesa UOKiK

Po raz pierwszy w historii szkoleń i konferencji organizowanych przez obie organizacje pogrzebowe tj. Polską Izbę Pogrzebową i Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe to właśnie nie kto inny jak tylko Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe  otrzymało Patronat Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów  nad organizowaną Konferencją. Jest to potwierdzenie że Stowarzyszenie jak też firmy i osoby fizyczne w nim zrzeszone działają zgodnie z prawem i zasadami branżowej etyki.

Prawo do grobu. Jednodniowe szkolenia

W dniach 9 grudnia (Gniezno), 10 grudnia (Legnica) oraz 11 grudnia 2014 roku (Gorzów Wielkopolski) w tych miastach organizujemy jednodniowe szkolenia.